Dodany: 2011-09-19 09:55:22
 

Jak zostać doradcą podatkowymDoradcy podatkowi, których miejscem pracy jest biuro rachunkowe olsztyn, musieli przejść mnóstwo barier postawionych na ich drodze do tego zawodu.

 

Jeśli naszym życiowym celem jest zdobycie wolnego zawodu doradcy podatkowego, musimy zdać bardzo trudny i wymagający wielu poświęceń państwowy egzamin złożony z części teoretycznej i praktycznej. Doradca podatkowy musi posiadać wyższe wykształcenie, być nieskazitelnej opinii, posiadać zdolność do wszystkich czynności prawnych i korzystać z praw publicznych.

 

Poza tym każdy kandydat musi odbyć co najmniej dwuletnią praktykę zawodową w urzędzie skarbowym, izbie skarbowej, po której powinien pozytywnie zdać egzamin na doradcę podatkowego i zostać wpisany na listę Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Dlatego biuro rachunkowe olsztyn oferuje usługi jedynie profesjonalnych doradców. Zawód doradcy podatkowego, który został ustanowiony dopiero w 1997 roku w Polsce nie jest łatwym chlebem, bowiem wymaga wielkiej odpowiedzialności, bogatej wiedzy, cierpliwości i w pełni profesjonalnego podejścia do zleceniodawców, jakie oferuje biuro rachunkowe olsztyn..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Jak zostać doradcą podatkowym
Nick: