Dodany: 2011-09-19 10:21:36
 

Czym jest Krajowa Izba Doradców PodatkowychDoradcy podatkowi, jakich zatrudnia biuro rachunkowe olsztyn są na liście Krajowej Izby Doradców Podatkowych, która jest obowiązkowym samorządem zawodowym powołanym w 1997 roku. Krajowa Izba posiada swój własny statut i ściśle określone zasady, jakich muszą przestrzegać jej członkowie.

Każdego doradcę podatkowego pracującego w biurach takich, jak biuro rachunkowe olsztyn obowiązuje etyka zawodowa. KIDP może prowadzić warsztaty, szkolenia, działalność oświatową oraz naukową, jednak nie może zajmować się działalnością gospodarczą. Ustanowiono, że co cztery lata odbywa się zjazd najwyższego organu Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Innymi organami są Krajowa Komisja Rewizyjna, Rzecznik Dyscyplinarny, Sąd Dyscyplinarny a także Wyższy Sąd Dyscyplinarny. Oprócz tego na terenie każdego województwa w Polsce działa regionalny oddział izby doradców.


Widzimy zatem, że doradca podatkowy jest zawodem o niedalekiej etymologii, ale prawnie określonym i zdefiniowanym w każdym wymiarze, dlatego możemy w pełni zaufać zawodowym doradcom podatkowym, których siedzibą jest biuro rachunkowe olsztyn i ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, biorąc udział w różnorodnych szkoleniach..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Czym jest Krajowa Izba Doradców Podatkowych
Nick: