Dodany: 2011-09-19 10:27:15
 

Zadania Krajowej Izby Doradców PodatkowychZadania Krajowej Izby Doradców Podatkowych, tak jak każdej innej jednostki samorządu zawodowego polegają przede wszystkim na reprezentowaniu i ochronie interesów członków izby, czyli doradców podatkowych, jakich zatrudnia chociażby biuro rachunkowe olsztyn.

 

Poza tym KIDP integruje środowiska doradców podatkowych, stąd pomysł na regionalne oddziały i spotkania, zjazdy w głównej siedzibie w Warszawie, podczas których toczą się obrady dotyczące nowych ustaw i wszelkich spraw związanych z izbą. Krajowa Izba Doradców Podatkowych udziela pomocy, porad, prowadzi szkolenia, za sprawa których doskonali umiejętności oraz poszerza wiedzę swoich członków, jakimi są też doradcy z biur takich, jak biuro rachunkowe olsztyn.

 

Ponadto KIDP sprawuje nadzór nad przestrzeganiem obowiązków i etyki zawodowej oraz stara się kształtować i upowszechniać pozytywny, godny zaufania wizerunek doradcy podatkowego w społeczeństwie.

 

Biuro rachunkowe olsztyn posiada odpowiednią licencję i jest miejscem pośrednio współpracującym z Krajową Izbą Doradców Podatkowych, w związku z tym jest na bieżąco z wszelkimi nowościami i zmianami w prawie podatkowym..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zadania Krajowej Izby Doradców Podatkowych
Nick: