Dodany: 2012-04-11 08:50:38

Opłata miejscowaW każdym mieście, gdzie działają hotele, hostele czy innego typu miejsca gdzie mogą się zatrzymać turyści naliczana jest tak zwana opłata miejscowa. Opłata miejscowa jest swego rodzaju podatkiem pobieranym od osób wypoczywających w danym mieście.

 

biuro rachunkowe olsztyn jako działająca na terenie Olsztyna jednostka obsługująca liczne hotele i tego typu obiekty, wie, że w ty mieście również gmina ustaliła tak zwaną opłatę miejscową, co oznacza, że należy opłacać około 5 złotych do wynajętego pokoju opłaty klimatycznej za przebywanie w celach turystycznych w naszym mieście.

 

Opłata miejscowa jest też swego rodzaju jak twierdzi biuro rachunkowe Olsztyn czymś co odpycha od miasta niektórych turystów, którzy nie rozumieją jak można nakładać dodatkowe opłaty na turystów, którzy przywożą przecież do danego miejsca pieniądze i tam je wydają. Biuro rachunkowe Olsztyn twierdzi, że na opłacie miejscowej nie da się dużo zarobić, a miasto może sporo stracić, turystów, którzy się zniechęcą..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłata miejscowa
Nick: