Dodany: 2012-04-11 09:11:29

Opłata od posiadania psówKażdy kto posiada zwierzę musi wiedzieć, że to nie tylko ważne by zawsze sprzątać po swoim psie, dbać o niego chodząc z nim do weterynarz i dbać o jego bezpieczeństwo, ale od wielu lat w niektórych miastach i miejscowościach gminy, samorządy wprowadzają tak zwane podatki od posiadania psa.

 

Każdy właściciel czworonoga jak twierdzi biuro rachunkowe szczecin musi wtedy w określonym czasie do określonego miejsca w urzędzie gminy przynieść nie tylko zaświadczenie o posiadaniu psa, ale i dowód uiszczenia opłaty za posiadanie owego psa. Wielu ludzi jak mówi biuro rachunkowe szczecin chcąc nieco ominąć prawo i ominąć te zasady, które nakazują opłatę za psa – nie przyznają się, że pies należy do niech, a jedynie się nim opiekują na bliżej nieokreślony czas.

 

Biuro rachunkowe szczecin twierdzi jednak, że opłaty za posiadanie psa płaci się raz w roku i jest mała kwota, a więc zwyczajnie nie opłaca się omijać tego obowiązku i ryzykować nałożeniem kary na nas przez gminę, która będzie przez nas oszukiwana..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłata od posiadania psów
Nick: