Dodany: 2012-04-11 09:13:32

Opłaty skarboweW części instytucji państwowych, urzędów panują zasady, których my petenci często nie rozumiemy i nie wiemy dlaczego np. musimy wnosić opłaty skarbowe, kiedy jedynie zanosimy do danego urzędu jakiś dokument wniosek.

 

Za co niby mamy płacić i z czego wynika ta wyimaginowana opłata skarbowa, która za każdym razem musimy być przez nas wnoszona w urzędzie naszej gminy przy składaniu wniosków czy nawet w sądach. Opłata skarbowa jak twierdzi biuro rachunkowe szczecin wynika z naszego prawa administracyjnego , które zakłada wnoszenie jednorazowych opłat dotyczących spraw, które powierza się instytucji państwowej.

 

Biuro rachunkowe szczecin twierdzi, że nie ma sensu kłócić się z prawem, które jak wiemy i tak nie zostanie zniesione, gdyż jest ono ogólnie przyjęte, nie krzywdzące nikogo i co ważne – prawo ogólnie i tak samo – na równi traktujące wszystkich, bo każdy bez różnicy musi wnieść ową opłatę skarbową. Biuro rachunkowe szczecin przyznaje jednak, że problemem staje się jednak coś zupełnie innego, to, że często owe opłaty są nieuzasadnione..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Opłaty skarbowe
Nick: