Dodany: 2012-04-11 09:15:25

Zwolnienie z opłat skarbowychW wielu sytuacjach, kiedy staramy się o wydanie wniosku, zaświadczenia czy poświadczenia spotykamy się z koniecznością wniesienia opłaty skarbowej jak twierdzi biuro rachunkowe szczecin.

 

Biuro rachunkowe szczecin twierdzi jednak, że bardzo często wielu z nas może starać się o zwolnienie z opłaty skarbowej a to wynika między innymi z tego co zostało zapisane w prawie, które to określa jakie rozporządzenia, wnioski i zaświadczenia, czy poświadczenia są zwolnione z opłaty skarbowej. Z takiej opłaty mogą być zwolnione np. zaświadczenia poświadczenia aktu urodzenia, czy zgonu, które to każdy z nas musi otrzymać bez konieczności płacenia za to – twierdzi biuro rachunkowe szczecin.

 

Podobnie jest z wnioskami na przykład wydania karty rejestracyjnej w szkole, czy zaświadczenie, które wydawane jest tylko i wyłącznie w interesie publicznym. Zawsze zanim zaczniemy załatwiać coś w urzędzie czy instytucji sprawdźmy czy owe zaświadczenie czy innego typu dokument będzie wymagał od nas opłacenia wymaganej opłaty skarbowej, czy też jest to zwolnione z opłaty skarbowej..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zwolnienie z opłat skarbowych
Nick: