Dodany: 2012-04-11 09:30:53
 

CłoJeśli przewozimy coś z wycieczki, czy po prostu wyjazdu do innego kraju – to co przywozimy jeśli znajduje się na długiej liście przedmiotów do oclenia – musi zostać to opłacone. Cło jest to opłata, która należy zapłacić za wwożenie do jednego kraju produktu z innego kraju, których cena znacząco różni się w tych dwóch krajach.

 

Cło jest ustalane przez skarb państwa jako podatek jeden z wielu rodzajów podatku, który tyczy się przejść granicznych. Cło jest ustalana z powodu różnic walutowych, cenowych, a także wartości towaru jaki zostaje przewożony.

 

biuro rachunkowe szczecin twierdzi, że najczęściej ocleniu podlegają samochody, które decydujemy się sprowadzać z innych krajów do naszego, bo nawet po zapłaceniu cła cena tego samochodu jest niższa niż cena w naszym kraju. Dlatego też biuro rachunkowe szczecin twierdzi, że podatek jakim jest cło stale się zmienia i ulega zwiększeniu, gdyż na cel skarb państwa jest w stanie zarobić naprawdę sporo. Biuro rachunkowe tłumaczy, że w tym przypadku liczy się na przykład bardzo wartość towaru i jego pochodzenie..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Cło
Nick: